KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664250
nr 1566 4250
Maria Leinonen
(f. 1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2017, "contrast 2". Olja på duk, 70x50, oramad
Maria Leinonen, svensk bildkonstnär född 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:07:21
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr